• info@elena-studio.ir
  • 026-32568314-5

پرسش و پاسخ

عکس های نوزادان در حالت خواب حال و هوایی بسیار معصومانه و زیبا دارد چنانچه نوزاد شما قبل از حضور در استودیو بیدار است او را مجبور به خوابیدن نکنید تا در استودیو راحت تر به خواب برود. در مورد نوزادان بزرگتر از 5 ماه و کودکان، درست برعکس است. هر چقدر قبل از عکاسی استراحت کرده باشند در استودیو سر حال تر خواهند بود و عکس هایشان به مراتب بهتر می شود.
 عکاسی نوزادان تا 20 روزگی انجام می شود. در این زمان به دلیل خواب عمیق نوزادان و حالت بدنشان، فرم دهی و عکاسی راحت تر است.
هر چقدر مادر سرحالتر باشه عکس قشنگتری خواهد داشت با توجه به اینکه مادر در ابتدای ماه هشت هم فرم بارداری خوبی داره و هم توان کافی برای ایستادن زیر نور و پوزیش گرفتن داره شما می بایست برای این زمان برنامه ریزی کنید.
بهترین زمان برای عکاسی بارداری از ابتدای هفته آخر ماه هشتم تا پایان هفته دوم ماه نهم می باشد. در صورتی که پیش از این زمان قصد عکس گرفتن دارید باید شکم شما به اندازه کافی برجسته شده باشد تا حالت بارداری تان را کاملا نمایش دهد.
اگر پس از هفته دوم ماه نهم و همچنین زمانی که دکتر شما سزارین پیش از موعد را برایتان تجویز نموده و زمان چندانی به زایمانتان نمانده است، ما از پذیرفتن کار شما معذوریم و تایم عکاسی برایتان گذاشته نخواهد شد.
خیر ، به هيچ وجه همچين امكانی برای مشتريان استودیو النا وجود ندارد كه فايل عكس را با خود به منزل ببرند و انتخاب نمایند و فقط می توانند فايل ها را در آتليه انتخاب نمايند زيرا عكس قانوناً و عرفاً به عكاس تعلق دارد و ما نيز به خاطر امنيت و مسائل حرفه ای كه به راحتی و به صورت مختصر قابل توضيح نيستند ، فايل عكس بدون روتوش را در هر سایز و تعدادی بر روی سي دی، دی وی دی يا فلش بدون مارک خودمان به مشتری تحويل نمي دهيم و اگر قرار باشد فايل را با مارک و غير قابل چاپ نيز تحويل بدهيم ، صرفا در مورد تعداد اندکی از عكس های سفارش داده شده ، اينكار را انجام خواهيم داد.
ما فايل غير قابل چاپ کلیه ی عکس های انتخابی را چنانچه بیشتر از 6 عدد باشد ،  با واتر مارک استودیو تحویل خواهيم داد و اين شامل همه مشتريان خواهد شد حتی مشتريان قديمی.
عکس ها در برابر گرما و نور شــدید خورشید آسیــب میبینه شاسی عکس بر اثر رطوبت زیاد و قرار گرفتن در مجاورت مایعات ممکنه خراب بشه .کشیدن چیزهای نوک تیزباعث ایجاد خش بر روی عکس خواهد شد.
نفرات همراه کودک بهتر است بیشتر از 2  الی 3 نفر نباشند. اگر در هنگام عکاسی، اطراف کودک بیش از اندازه شلوغ شود، تمرکز خود را از دست می دهد و ممکن است از همکاری با عکاس سر باز زند.
چنانچه پس از عکاسی از کودک خود، در انتها قصد گرفتن عکس های خانوادگی با تعداد نفرات بیش از 5 نفر را دارید، لطفا در هنگام رزرو وقت این موضوع را به ما اعلام فرمایید.
تحویل عکس ها حـداکثر30 روز کاری بعد از انتخاب عکس می باشد. ما تمام تلاشمان را می کنیم که این عدد را کم کنیم ( یادآوری می کنیم زیاد بودن تایم تحویل ، به علت تعدد عکس ها و پرهیز از عجله در عکس های تحویلی می باشد که خروجی کار خوبی را داشته باشیم .
بله ، آلبوم هم طراحی اش خاص هست و هم چاپش متفاوته و برای صحافی اش کلی زحمت میکشن ، کلی هم عکس توش طراحی میشه ، شاید باورتون نشه ولی نهایتا خروجی عکسها بصورت آلبوم ، خیلی بصرفه و اقتصادی تر میشه.
 
تفاوت آتلیه ها خیلی زیاده. 
فقط یه مشورت کوچولو : آتلیه ای که به دلتون میشینه ، پرسنلی که به دلتون میشینه و عکس هایی که به دلتون میشونه میتونه شما رو تو انتخاب یه آتلیه متفاوت کمک کنه و اونجاست که تفاوت آتلیه ها بیش از پیش مشخص میشه.
بله – به موقع از تم ها رونمایی می شود . معمولاً یک ماه قبل از رسیدن به تایم مناسبت ، عکاسی  شروع می شود.

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها دارای مقالاتی هستند.