• info@elena-studio.ir
  • 026-32568314-5

درباره ما

درباره خلاقیت

سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است . شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما قالب مورد نظر خود را پیدا کنید و با هزینه کمی صاحب یک قالب زیبا و پراز امکانات شوید .

سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است . شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما قالب مورد نظر خود را پیدا کنید و با هزینه کمی صاحب یک قالب زیبا و پراز امکانات شوید .لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.


سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است . شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما قالب مورد نظر خود را پیدا کنید و با هزینه کمی صاحب یک قالب زیبا و پراز امکانات شوید .لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است .


60% Complete
طراحی سایت60%
40% Complete (success)
برنامه نویسی40%
55% Complete (info)
جاوا اسکریپت20%
about 06.jpg

تیم ما

خرید قالب لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است .

زمان مناسب عکاسی

زمان مفید 2 ساعته به صورت اختصاصی برای راحتی خانواده ها در نظر گرفته شده است، مراحل عکاسی تا چاپ در زمان بسیار کمی صورت می پذیرد.

بدون محدودیت و ورودی

استودیو النا هنگام رزرو وقت هیچ هزینه ای جهت ورودی به آتلیه دریافت نمیکند و همچنین بعد از عکاسی محدودیتی در انتخاب عکس و سقف خرید در نظر نمی گیرد.

کادر عکاسان مجرب

استودیو النا از فارغ التحصیلان مجرب دانشگاهی در کادر عکاسان خود بهره می برد تا از این طریق عکس ها با بالاترین کیفیت ممکن ثبت گردند.

دکورهای متنوع و به روز

استودیو النا از دکورهای اختصاصی استفاده می نماید و ما برای هرچه بهتر شدن تصاویر کودکان شما مدام در حال ایجاد ایده های نوین می باشند.

ایده پردازی آلبوم عکس

استودیو النا آلبوم های دیجیتال و فتوبوک هایی را آماده نموده است که شما مشتریان عزیز میتوانید با ایده گرفتن از آنها و با سلیقه خودتان آلبوم خود را طراحی نمایید.

تیم فیلم سازی مجرب

استودیو النا به درخواست مشتریان خود از پشت صحنه عکاسی و در صورت نیاز مشتری از رفتار کودک به صورت لایف استایل اقدام به فیلمبرداری می نماید.