026-32568314-5    l         l   09210776372  l

110% رضایت مشتری

 ما معتقدیم که شما عاشق محصولاتی خواهید شد که در این استودیو به وسیله عکس های با کیفیتی که ما برای شما تهیه می کنیم، سفارش می دهید و مطمئن هستیم که کیفیت محصولاتمان بقدری بالاست که رضایت شما را فراهم می کند. به همین علت رضایت شما از محصولاتمان را به طور کامل ضمانت می کنیم.

 
اگر شما یکی از محصولاتی را که این استودیو تولید می کند را سفارش دهید و به هردلیل از محصول رضایت کامل نداشته باشید ما علاوه بر آنکه امکان تعویض محصول و تجدید سفارش را برای شما فراهم می کنیم، در سفارش بعدی شما نیز 10% تخفیف در نظر خواهیم گرفت. 
 
 شما برای استفاده از ضمانت 110% رضایت مشتری، تنها پنج روز بعد از سفارش فرصت دارید تا محصول خود را جهت استفاده از گارانتی (شامل باز پس گیری وجه و یا تجدید چاپ محصول) به این استودیو عودت بدهید. تجدید چاپ یا باز پس گیری وجه سفارش شما در مدت ذکر شده بدون دریافت هیچ جریمه ای انجام خواهد شد.
 
توجه داشته باشید، در صورت نارضایتی از محصول شما می توانید در خواست تجدید چاپ سفارش خود را داشته باشید. در این صورت سفارش شما مطابق زمان تولید استودیو النا برای شما مجددا تولید می شود. 
در صورتیکه تقاضای استرداد وجه را داشته باشید در صورتیکه سفارش چاپ نشده باشد و یا آنکه امکان رفع مشکل از طریق تجدید چاپ وجود نداشته باشد، وجه سفارش به شما عودت داده خواهد شد.

 

نحوه رزرو وقت استودیو تخصصی کودک و بارداری النا عظیمیه کرج

خانواده گرامی ، جهت رزرو وقت مناسب با زمان برنامه ریزی شده خودتان ، حداقل از یک هفته قبل برای ایام شنبه تا چهار شنبه و دو هفته قبل برای رزرو روزهای پنج شنبه با آتلیه تماس گرفته و با هماهنگی لازمبا همکاران ما در امر رزرو وقت، از روزها و ساعت های آزاد آتلیه اطلاع پیدا کنید. پس از آن با قبول زحمت، مبلغ پنجاه هزار تومان را به عنوان ودیعه بابت رزرو وقت کودک دلبندتان به شماره کارت 5022291062087752 نزد بانک پاسارگاد به نام پدرام ملکی واریز نموده و با تماس مجدد با آتلیه، ذکر شماره کارت و شماره پیگیری وجه واریزی خود، وقت کودکتان را قطعی نمایید.

کرج ،عظیمیه ، بلوار شریعتی ، بین میدان مهران و اسبی ، نبش نیک نژادی شمالی (ورودی پمپ بنزین) ، مجتمع تجاری اداری نیکان ، طبقه دوم ، واحد6
رزرو وقت : 32568314-026        پیگیری سفارشات : 32568315-026            همراه: 09210776372

بالا