026-32568314-5    l         l   09210776372  l

پیام مدیران استودیو

چندین سال پیش که با همسرم این کار رو شروع کردیم از شنیدن نام همکاران پرسابقه شگفت زده می شدیم و آرزوی این را داشتیم که روزی بتوانیم همچون آنها در این بازار نام و نشانی داشته باشیم . اکنون جا دارد اعلام کنم که اکنون مفتخریم که تجربه چندین ساله خود را همینک در خصوص خدمات عکاسی و تصویر برداری و میکس و مونتاژ حرفه ای حوزه کودک و بارداری با امکانات بروز گردهم آوریم تا بتوانیم رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را در زمینه تولید فیلم و عکس کودک فراهم آوریم

همیشه به این باور اعتقاد داشتم که در دنیای پر رمز و راز امروزی نوآوری و ابداع روش های جدید و کیفیت در کار است که می تواند بار تجربه و تخصص را به دوش کشیده و آنرا به جلو ببرد تا کارمان را نسبت به دیگر کارها متمایز کند.

ما در استودیو بر این عقیده ایم که جذابیت عکس کودک در به تصویر کشیدن رفتارهای کودکانه است. به همین خاطر با صبر و حوصله به وی فرصت می دهیم تا کودکی خود را همانگونه که هست در صحنه عکاسی به نمایش بگذارد و در طی رتوش عکس ها همواره مراقبیم لطافت چهره شیرین او از بین نرود تا در بزرگسالی با نگاه کردن به این تصاویر بتواند کودکی خود را بررسی کند و امیدواریم که در این راه موفق بوده باشیم .

استودیو النا با در نظر گرفتن چهار اصل : کیفیت ، سرعت عمل ، قیمت مناسب و رضایت مندی مشتری ، همواره سعی داشته لبخندرضایت شما مشتریان و دوستان عزیز را فراهم نماید. رضایت مندی شما کمال آرزوی ماست.
پدرام ملکی - النــاز زنگنه
مدیران استودیو کودک النا

  •  کرج ،عظیمیه ،بین میدان مهران و اسبی ،نبش نیک نژادی شمالی (ورودی پمپ بنزین) ،مجتمع تجاری اداری نیکان ،طبقه دوم ،واحد6
  • 026-32568314-5
  • 09210776372

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا