به سایت استودیو فیلم و عکس النا خوش آمدید

نوشته شده توسط pedram maleki. Posted in صفحه اصلی

استودیو فیلم و عکس النا با به خدمت گرفتن کادر با تجربه خانم و آقا و پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی و تصویربرداری افتخار دارد لحظات زیبا و خاطره انگیز شما را ماندگار کند. در محیطی دلنشین و آرام و مدرن میزبان شما هستیم. این استودیو با بهره گیری از تجربیات چندین ساله پرسنل و هنرمندان خود، با فراهم کردن محیطی آرام آماده ارائه خدمات به خانواده های گرامی است.

استودیو النا تمامی ابزار آلات خود از جمله فلاش ها را به نحوی تهیه کرده که برای افراد کاملا بدون ضرر باشند و هیچ نور مضری در محیط استودیو تولید نمی شود.

ما در استودیو النا با بهترین و مدرن ترین تجهیزات عکاسی و همچنین تجهیزات پیشرفته تصحیح و ویرایش رنگ نهایت سعی خود را در ثبت بهترین و با کیفیت ترین عکس میکنیم و حتی با جزئی ترین تصحیحات رنگی کاملا موشکافانه برخورد میکنیم.

استودیو النا با بهره گیری از همکارانی با تجربه در بخش روتوش عکس که شناخت کافی به عکس دارند سعی در این دارد که تصویر نهایی را به طبیعی ترین صورت ممکن روتوش کرده و آماده چاپ کند.

ثبت خاطرات کودکی با استودیو النا

نوشته شده توسط pedram maleki. Posted in صفحه اصلی

لحظه تولد یک کودک بی شک یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین لحظات زندگی پدر و مادر است. پدر و مادری که ماه ها آنرا ثانیه شماری می کنند و کمتر کسی این لحظات ناب و سر شار از عشق و امید و اضطراب را به ثبت می رساند.

قطعا یکی از بهترین ابزار برای یاد آوری آن دقایق تصویری است که عکاسی و یا ضبط می شود، تصویری که برای پدر و مادر و خانواده یادآور خاطرات است و برای کودک لحظه ای تاریخی و هر روز که کودک دلبندتان بزرگ تر و بزرگ تر می شود، به آن قاب عکس بیشتر عشق می ورزد.