جهت تسریع در ارائه خدمات آتلیه عکس و فیلم “ النا ” و همچنین صرفه جویی در زمان مراجعین محترم ، با تکمیل فرم زیر نسبت به ثبت درخواست رزرو جهت عکاسی اقدام نمایید . بدیهی است تکمیل و ارسال این فرم به منزله تایید روز و ساعت مقرر از جانب شما نمی باشد و تنها جنبه درخواست دارد .
پس از تکمیل فرم و معرفی زمان حضورتان طی 2 الی 4 ساعت در روزهای کاری ( شنبه تا پنجشنبه ) با شما تماس حاصل خواهد شد و زمان مورد نظرتان توسط یکی از اوپراتورهای استودیو النا تایید می گردد.
توجه داشته باشید : قبل از تکمیل فرم زیر ؛ مبلغ 50000 تومان را از سامانه پرداخت وجه واریز فرمایید و شماره پیگیری آن را یادداشت و پس از آن بلافاصله در این بخش درج نمایید.
مبلغ پرداخت شده جزء خرید شما محسوب می شود و چنانچه تعداد عکسهای منتخب شما کمتر از 50000 تومان شود ، الباقی مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.


شرایط کنسل کردن وقت
چنانچه مراحل گرفتن وقت را طی کرده اید اما بنابر دلیلی امکان حضور در زمان مقرر را ندارید عنایت فرموده و سریعا به آتلیه اطلاع دهید. در صورتیکه هنوز 48 ساعت به زمان عکاسی باقی مانده باشد مبلغ پرداختی شما همان روز عودت داده میشود، اما چنانچه کمتر از 48 ساعت به زمان وقت عکاسی شما باقی مانده باشد، در صورتیکه بتوانیم مشتری دیگری را جایگزین کنیم بازهم مبلغ پرداخت شده را عودت میدهیم.
در مجموع در مواقع اضطراری تلاش ما بر مبنای همکاری با مشتریان عزیزمان است، فقط خواهشمندیم حتما در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

توجه داشته باشید : مشتریان عزیزی که تمایل دارند عکاسشان حتما خانم باشد عنایت فرموده ، حتماً در زمان ثبت درخواست گزینه مورد نظر خودشان را انتخاب نمایند ، در غیر این صورت طبق برنامه های از پیش تعیین شده عکاس شما ممکن است آقا یا خانم باشد.

الزامی *

  تغییر کد کپچا