آتلیه خانوادگی

چه قدر بچه‌ها زود بزرگ می‌شوند! به این موضوع توجه کرده اید؟ گرفتن عکس خانوادگی بهترین راه برای ثبت این لحظات سرگرم کننده و دوست داشتنی است تا در آینده هم از آن لذت ببرید.


ممکن است این حالت برای شما پیش آمده باشد که بدانید ظرف چند سال یا مدتی کوتاه خانواده شما تغییر پیدا خواهد کرد و مثلا فرزند بزرگ خانواده برای تحصیلات به شهر دیگری می‌رود. ممکن است در مرحله‌ای باشید که به زودی فرزندتان به مهد کودک می‌رود یا این که قرار است چهلمین یا پنجاهمین سالگرد ازدواجتان را جشن بگیرید.


آتلیه النا لحظات تکرار نشدنی زندگی شما را در هر مرحله‌ای از آن که هستید، ثبت می‌کند. می‌توانید در آتلیه یا در طبیعت یا هر جای دیگری عکس خانوادگی بگیرید، جلسات عکس خانوادگی ما بسیار جذاب و سرگرم کننده هستند و در هر حالتی عادی و طبیعی که شما دوست دارید، می‌توان عکس را تهیه کرد.


 محل آتلیه عکاسی النا ، در بهترین نقطه کرج است که به راحتی از تمام نقاط شهر قابل دسترسی است. کارشناسان ما برای چندین سال، سابقه عکاسی در زمینه عکس‌های پرتره و خانوادگی را دارند و به خاطر توجهشان به جزئیات، داشتن خلاقیت و نوآوری در عکس و مزیت برتری تکنیکی در عکاسی مشهور هستند.


یک عکس خانوادگی زیبا و خاص می‌تواند مهم ترین و قابل توجه ترین عنصر در دکوراسیون اتاق یا پذیرایی شما باشد که به شما حس غرور و افتخار می‌دهد.


کارشناسان ما می‌توانند در مورد نحوه ست کردن لباس‌ها، پس زمینه مناسب عکس و محل مناسب برای عکاسی که می‌تواند در آتلیه، خانه شما یا بیرون از خانه باشد، به شما مشاوره بدهند. آتلیه عکاسی ما کاملا مجهز به وسایل مورد نیاز برای عکاسی و تنوع کاملی از پس زمینه‌های عکاسی است تا بتوانیم بهترین و زیباترین عکس مورد پسند شما و خانواده شما را تهیه کنیم.


هدف ما این است که در زیباترین حالت ممکن از شما و خانواده شما عکس خانوادگی تهیه کنیم. کارشناسان عکاسی خانوادگی ما، در زمینه بهترین ژست‌ و فیگورها و همچنین تکنیک‌های عکس برداری و روتوش و ادیت عکس خانوادگی برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن تبحر دارند و شما و تمام کسانی که عکس را خواهند دید، قطعا شیفته آن خواهند شد.


بعد از عکس برداری در مرحله‌ی ادیت عکس، تمامی ‌نقایص یا کمبودهایی که در چهره افراد ممکن است وجود داشته باشد، برطرف می‌شود و شما می‌توانید نتیجه نهایی را با غرور و افتخار در خانه خود در معرض نمایش دیگران بگذارید.

لحظات مهم و نقاط عطف زندگی خانوادگی را مانند جشن تولد یکی از اعضای خانواده، فارغ‌التحصیلی یا مناسبت‌های خاص را در نظر بگیرید. برخی از مشتریان ما برای ثبت این لحظات همیشه به آتلیه ما مراجعه می‌کنند تا این لحظات تکرار نشدنی را ثبت کنند.


آتلیه عکاسی ما مجهز به جدیدترین سیستم نورپردازی برای روشن کردن حرفه‌ای و بدون مزاحمت کادر عکاسی است. ما برای افزودن زیبایی عکس‌ها، از زیباترین و خاص ترین پس زمینه‌های عکس استفاده می‌کنیم و در نهایت همه این امکانات در کنار مهارت و تجربه‌ی بالای عکاسان، ما را قادر ساخته تا تمامی ‌انتظارات مشتریان خود را برآورده کنیم و به عنوان بهترین آتلیه عکاسی حرفه‌ای در شهر اصفهان شناخته شویم.