پیام مدیران استودیو

چندین سال پیش که با همسرم این کار رو شروع کردیم از شنیدن نام همکاران پرسابقه شگفت زده می شدیم و آرزوی این را داشتیم که روزی بتوانیم همچون آنها در این بازار نام و نشانی داشته باشیم . اکنون جا دارد اعلام کنم که مفتخریم که تجربه چندین ساله خود را همینک در خصوص خدمات عکاسی و تصویر برداری و میکس و مونتاژ حرفه ای حوزه کودک و بارداری با امکانات بروز گردهم آوریم تا بتوانیم رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را فراهم آوریم

همیشه به این باور اعتقاد داشتم که در دنیای پر رمز و راز امروزی نوآوری و ابداع روش های جدید و کیفیت در کار است که می تواند بار تجربه و تخصص را به دوش کشیده و آنرا به جلو ببرد تا کارمان را نسبت به دیگر کارها متمایز کند.

ما در استودیو بر این عقیده ایم که جذابیت عکس کودک در به تصویر کشیدن رفتارهای کودکانه است. به همین خاطر با صبر و حوصله به وی فرصت می دهیم تا کودکی خود را همانگونه که هست در صحنه عکاسی به نمایش بگذارد و در طی رتوش عکس ها همواره مراقبیم لطافت چهره شیرین او از بین نرود تا در بزرگسالی با نگاه کردن به این تصاویر بتواند کودکی خود را بررسی کند و امیدواریم که در این راه موفق بوده باشیم .

شما اینجایید! عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!

همه به نقاش اعتماد ندارند اما مردم عکاسها رو باور دارند ، خودتون میدونید چرا . عکاسی یعنی نگهداری لحظه ای از زمان برای تمام دوران...یعنی یه خاطره جاودانه. اما این خاطره جاودانه باید چند تا ویژگی دیگه هم داشته باشه. مهمترینش اینه که هنری باشه ، نورپردازی ، زاویه ، عمق میدان ، رنگ ، پس زمینه و دکور ، ابعاد هنری داستانه.

پس عکاس باید هنرمند به تمام معنا باشه. تازه چون عکاس کودک هم هست باید خوش اخلاق و صبور هم باشه و بلد باشه با بچه ها در اولین لحظه یه ارتباط صمیمی برقرار کنه و بتونه لحظات رو شکار کنه ،  چون این لحظه ها دیگه بر نمیگرده. نمونه ای از این لحظه ها رو میتونید تو گالری تصاویر ببینید.

راستی دقت کردید ، جای شما تو عکسامون خیلی خالیه، مخصوصا تو پیج اینستامون.. اونجا حتی میتونید تیم هنری آتلیه رو هم ببینید. ما معمولا به بهانه های مختلف و مناسبتها جمع میشیم ، خوش میگذرونیم و از خودمون عکس میندازیم. البته تو بیشتر این مناسبتها شما هم دعوتید و میتونید به جمع ما بپیوندید.

خوشحالیم از اینکه ما رو دیدید و خیلی خوشحال میشیم که بزودی شما رو ببینیم. اینم راه های تماس با ما.
 

استودیو النا با در نظر گرفتن چهار اصل : کیفیت ، سرعت عمل ، قیمت مناسب و رضایت مندی مشتری ، همواره سعی داشته لبخندرضایت شما مشتریان و دوستان عزیز را فراهم نماید. رضایت مندی شما کمال آرزوی ماست.

 

پدرام ملکی - النــاز زنگنه

مدیران استودیو کودک النا

تیم کاری

با تیم کاری ما آشنا شوید !

پدرام ملکی

تصویربردار و تدوینگر

الناز زنگنه

عکاس و ادیتور

نوید جزایری

طراح و گرافیست

سهراب نیل درار

توسعه دهنده وب

کـــرج ،عظیمیه ، بین میدان مهــــران و اسبی ، نبش نیک نژادی شمالی ، مجتمـــع تجــــاری اداری نیکـــان
تلفن: 5-2568314-0263       همراه: 5-2568314-0920

بالا