جشن تعیین جنسیت

بچه دختره یا پسر؟

کمی که از جشن اعلام بارداری می‌گذرد، در جریان مراجعه به پزشک و سونوگرافی، متوجه می‌شوند بچه دختر است یا پسر! احتمالا یکی از والدین بچه پسر دوست داشته و یکی هم دختر و حالا می‌خواهند سر رو کم کنی جشن تعیین جنسیت بگیرند! یک زمانی می‌گفتند بچه هر چه هست باشد، فقط سالم باشد و تا روز زایمان کسی نمی‌دانست جنسیت بچه چیست و لوازم سیسمونی را طوری می‌خریدند که هم مناسب پسر باشد و هم مناسب دختر. اما حالا رنگ صورتی نماد دختر است و رنگ آبی نماد پسر. جشنی می‌گیرند و کیکی درست می‌کنند با تزیین دو رنگ صورتی و آبی که در روز جشن مادر کیک را برش می‌زند و در وسط کیک مشخص می‌شود بچه پسر است یا دختر!
جشن تعیین جنسیت (Baby Shower) عموماً راهیست برای تبریک به پدر و مادر فرزند برای بچه دار شدن که در فرهنگ های مختلف به شکل های متفاوت انجام می گیرد.
اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده برای اعضای آن اتفاق بزرگیست که در فرهنگ های مختلف با رسم و رسومات مختلف اعلام خبر بارداری جشن گرفته می شود. مخصوصا اگر نوزاد، فرزند اول خانواده باشد. استودیو النا مفتخر است که خدمات جشن تعیین جنسیت نوزاد را به بهترین شکل ممکن ارائه کرده و این روز را به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل کند.
جشن بامزه ی تعیین جنسیت استودیو النا به این صورته که هیچ کس به غیر از دکتر سونوگرافی و آتلیه از جنسیت نوزاد خبر نداره. وقتی که مادر به سونوگرافی تعیین جنسیت میره، از جنسیت فرزندش مطلع نمیشه و در عوض کارت آتلیه رو به منشی دکتر میده و ازش می‌خواد که جنسیت فرشته کوچولو رو به اطلاع آتلیه برسونه.
همه ی دوستای نزدیک به این جشن دعوت میشن و طی مراسمی هیجان انگیز از جنسیت بچه مطلع میشن.
دیزاین، برگزاری جشن، عکاسی و فیلمبرداری، همش با استودیو النا است. با کلی اتفاقات بامزه تو روز جشن.

کـــرج ،عظیمیه ، بین میدان مهــــران و اسبی ، نبش نیک نژادی شمالی ، مجتمـــع تجــــاری اداری نیکـــان
تلفن: 5-2568314-0263       همراه: 5-2568314-0920

بالا