026-32568314-5 l      09210776372 l

شرایط کنسل کردن وقت 

چنانچه مراحل گرفتن وقت را طی کرده اید اما بنابر دلیلی امکان حضور در زمان مقرر را ندارید قبل از هرچیزعنایت فرموده و سریعا به آتلیه اطلاع دهید.
در صورتیکه هنوز 48 ساعت به زمان عکاسی باقی مانده باشد مبلغ پرداختی شما همان روز عودت داده میشود، اما چنانچه کمتر از 48 ساعت به زمان وقت عکاسی شما باقی مانده باشد، ما ابتدا تلاش میکنیم تا مشتری دیگری را جایگزین کنیم، اگر موفق شدیم بازهم مبلغ پرداخت شده را عودت میدهیم و در غیر اینصورت متاسفانه مبلغ مربوطه عودت داده نخواهد شد.
در مجموع در مواقع اضطراری تلاش ما بر مبنای همکاری با مشتریان عزیزمان است، فقط خواهشمندیم حتما در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

جشن گودبای پمپرز

جشن گودبای پمپرز یا جشن گودبای پوشک جشنی است که اخیرا در بین برخی از خانواده ها رواج پیدا کرده است و برای جشن گرفتن یاد گیری دستشویی رفتن کودک گرفته می شود.
بعد یک سنی که می‌شود کوچولویتان می‌تواند خودش بگوید کی شماره یک دارد! به هر حال روز بزرگی برای مادران و پدران است هم از جهت پاکیزگی و هم خلاص شدن از هزینه پوشک. برای همین یک جشنی می‌گیرند به اسم «گودبای پوشک» یا گودبای مای بیبی و یا بای بای پوشک و یک کیک به شکل پوشک هم درست می‌کنند! 
در برخی از خانواده ها در سال های اخیر مرسوم شده است که هنگامی که کودکشان ار پوشک گرفته می شود یا بدون نیاز والدین دستشویی رفتن یا یاد میگرد ، جشنی می گیرند با عنوان جشن گودبای پمپرز یا جشن گودبای پوشک.
در این جشن کیکی که برای کودک سفارش داده می شود معمولا به شکل پوشک است.
به نظر می رسد جشن گودبای پمپرز یا جشن گودبای پوشک (که برخی نیز به آن جشن گودبای مای بی بی ) می گویند،جشنی باشد که  در لیست جشن های تعیین جنسیت نوزاد،جشن بارداری،جشن ختنه سوران(اگر بچه پسر باشد) و جشن سیسمونی و .... اضافه شود.

کرج ،عظیمیه ، بین میدان مهران و اسبی ، نبش نیک نژادی شمالی (ورودی پمپ بنزین) ، مجتمع تجاری اداری نیکان ، طبقه دوم ، واحد6
رزرو وقت : 32568314-026        پیگیری : 32568315-026   همراه: 09210776372

بالا