110% رضایت مشتری

 ما معتقدیم که شما عاشق محصولاتی خواهید شد که در این استودیو به وسیله عکس های با کیفیتی که ما برای شما تهیه می کنیم، سفارش می دهید و مطمئن هستیم که کیفیت محصولاتمان بقدری بالاست که رضایت شما را فراهم می کند. به همین علت رضایت شما از محصولاتمان را به طور کامل ضمانت می کنیم.

 
اگر شما یکی از محصولاتی را که این استودیو تولید می کند را سفارش دهید و به هردلیل از محصول رضایت کامل نداشته باشید ما علاوه بر آنکه امکان تعویض محصول و تجدید سفارش را برای شما فراهم می کنیم، در سفارش بعدی شما نیز 10% تخفیف در نظر خواهیم گرفت. 
 
 شما برای استفاده از ضمانت 110% رضایت مشتری، تنها پنج روز بعد از سفارش فرصت دارید تا محصول خود را جهت استفاده از گارانتی (شامل باز پس گیری وجه و یا تجدید چاپ محصول) به این استودیو عودت بدهید. تجدید چاپ یا باز پس گیری وجه سفارش شما در مدت ذکر شده بدون دریافت هیچ جریمه ای انجام خواهد شد.
 
توجه داشته باشید، در صورت نارضایتی از محصول شما می توانید در خواست تجدید چاپ سفارش خود را داشته باشید. در این صورت سفارش شما مطابق زمان تولید استودیو النا برای شما مجددا تولید می شود. 
در صورتیکه تقاضای استرداد وجه را داشته باشید در صورتیکه سفارش چاپ نشده باشد و یا آنکه امکان رفع مشکل از طریق تجدید چاپ وجود نداشته باشد، وجه سفارش به شما عودت داده خواهد شد.

کـــرج ،عظیمیه ، بین میدان مهــــران و اسبی ، نبش نیک نژادی شمالی ، مجتمـــع تجــــاری اداری نیکـــان
تلفن: 5-2568314-0263       همراه: 5-2568314-0920

بالا