خدمات استودیو النا

تو این سالها خدمات النا استودیو روز بروز تکمیل تر شده و الان با کلی خدمات متنوع پذیرای شمائیم:

  • دکورها و صحنه آرایی : بیشتر دکورهای آتلیه حاصل هنرمندی و طراحی مدیر محترم آتلیه و حاصل ده سال تجربه تو حوزه هنری است. تازه ، هر ماه هم حداقل یه دکور به آتلیه اضافه میشه و دوستامون (که شما باشین) همیشه خیالتون راحته که با دکورهای تکراری مواجه نمیشین و لحظات و خاطره هاتون همیشه جدید و رنگارنگه.

  • نورپردازی و عکاسی : تو استودیو با ترکیبی از نور و رنگ مواجه میشید که با هنرمندی تمام طراحی شده و شور و شوق زندگی تون رو از دریچه لنز دوربین وارد خاطرات تون میکنه. در حقیقت ما عکس نمی گیریم ، اونو میسازیم.

  • چاپ و شاسی عکس : بعد از عکاسی و انتخاب عکس ، عکس ها به سلیقه و سفارش شما روتوش و طراحی میشه و آماده برای چاپ و شاسی. اینکار توسط یکی از بهترین و بزرگترین لابراتوارهای تهران انجام میشه و همیشه مدیر محترم آتلیه ناظر بر این امر هست. چون قراره با این عکس ما تا ابد مهمون خونه هاتون باشیم.

  • آلبوم ، ژورنال و فتوبوک: بعضی از دوستامون سفارش آلبوم دیجیتال یا ژورنال ایتالیایی میدن . طراحی آلبوم توسط دو تا از هنرمندترین فتوشاپ کارهای آتلیه انجام میشه و بعد از آماده شدن طراحی برای لابراتوار ارسال و پس از چاپ و صحافی، توسط مدیر محترم آتلیه کنترل و آماده تحویل میشه.

  • فایل عکس ها : بعد از تموم شدن جلسه عکاسی ، در صورتیکه در یک جلسه عکاسی ، بالای شش عدد عکس انتخاب داشته باشید فایل تمام عکس ها بصورت ریسایز شده از طریق تلگرام تقدیم شما میشه . بعضی از دوستان سفارش فایل اصلی عکس ها رو دارن که میتونن با هماهنگی قسمت سفارشات نسبت به پرداخت هزینه و دریافت سی دی فایل اصلی اقدام کنن.

  • فیلمبرداری و کلیپ : معمولا در مراسم و جشن ها علاوه بر عکاسی ، فیلمبرداری هم لذت خودش رو داره. اکیپ هنرمند ما با جدیدترین دوربین ها و تکنیک ها ، کلیپ های فانتزی و بسیار زیبایی از مراسم شما به یادگار میزارن، کلیپ هایی که میتونین تو اینستاتون بزارین و لحظات خوشتون رو با همه به اشتراک بزارین و انرژی مثبت بگیرین.

  • خدمات مناسبتی : دوستای ما به مناسبت های مختلف دوست دارن لحظاتشون رو موندگار کنن . چند هفته قبل تر مدیر محترم آتلیه دکورهای مخصوص مناسب مورد نظر رو طراحی و چیدمان میکنه و برای راحتی دوستان پکیج عکاسی مناسبتی از طریق سایت و شبکه های اجتماعی ، اطلاع رسانی میشه.

  • عکاسی در منزل : ما عاشق این مدل عکاسی هستیم. اگه خودتون عکس ها و کلیپ هاشو تو سایت و شبکه های اجتماعی ببینید ، با ما هم نظر میشید. تو این عکسها همه چیز خود واقعی اش هست ، دکورها ، نور ، خنده ها و شادی ها و همه چیز. برای رفاه حال دوستان ، اکیپ هنرمند ما طبق وقت رزرو شده تو منزل حاضر میشن و چند ساعت با شما زندگی میکنن و شور و شوق زندگی واقعی رو براتون به یادگار میزارن.

  • عکاسی فضای باز: اگه دوست داشته باشین یه روز میریم پارک یا یه روز میریم باغ مخصوص آتلیه و تو طبیعت کلی خاطره سازی میکنیم. عکس های فضای باز عالی میشن، ما اصلا تعریف نمیکنیم ، خودتون برید تو اینستا ببینید.

  • مراسم روز زایمان : روز زایمان یکی از زیباترین و ناب ترین روزهای هر خانواده ای تو دنیاست. لازم نیست تو اونروز نگران ثبت خاطرات و لحظات باشین ، اون با ما. از طراحی تم و دیزاین اتاق و کادوها گرفته تا عکاسی مامان و نی نی و مهمونا ، فیلمبرداری تو اتاق زایمان و مراسم رونمایی از نی نی

کـــرج ،عظیمیه ، بین میدان مهــــران و اسبی ، نبش نیک نژادی شمالی ، مجتمـــع تجــــاری اداری نیکـــان
تلفن: 5-2568314-0263       همراه: 5-2568314-0920

بالا