1 - استودیو عکاسی النا محدودیت خرید وجود دارد؟

با توجه به اشراف کامل ما به سختی های پیش روی خانواده های محترم در تامین مایحتاج اولیه کودکان عزیز، بر آن شدیم تا جهت همراهی شما عزیزان ورودیه ایی را برای عکاسی کودکان (بجز عکاسی تولد که شامل تدارک ملزومات میباشد و همچنین فضای باز که شامل اجاره ی فضا میباشد) در نظر نگیریم.

 

2 - در استودیو النا محدودیت خرید وجود دارد؟

به دلیل اینکه برای کوچولو های نازنین و خانم های باردار امکان تعیین تعداد عکس، قبل از عکاسی امکان پذیر نمی باشد، پس محدودت خرید امری غیر متعارف در عکاسی کودکان میباشد.

 

3 - چه مقدار زمان برای عکاسی در نظر میگیرید؟

در آتلیه عکاسی النا زمان مورد نیاز برای هر عکاسی بدون کوچکترین فشار به کوچولوهای نازنین در نظر گرفته خواهد شد. ولی بطور میانگین بین یک الی دو ساعت با توجه به برنامه ی عکاسی هر خانواده در نظر خواهیم گرفت.

 

4 - امکان عکاسی بصورت تک عکس در آتلیه شما وجود دارد؟

ما محدودیت خرید در نظر نداریم ولی از آنجاییکه پیچیدگیهای خاصی در عکاسی کودکان وجود دارد و همچنین ما خود را متعهد به ارائه ی خدماتی حرفه ایی در عکاسی میدانیم، در این خصوص همراهی شما سروران را نیازمندیم. چراکه در آتلیه النا زمان و انرژی لازم برای عکاسی حتی بصورت تک عکس، چیزی کمتر از عکاسی های دیگر نیست.

5 - استودیو النا عکاسی مناسبتی (یلدا، کریسمس، نوروز و …) انجام میدهد؟

اگر در قالب عکاسی مفهومی به این سبک عکاسی ها نگاه شود چراکه نه. ولی بصورتی که در عکس ثبت شده مناسبت از کودک برتری پیدا نکرده باشد.

6 - آیا در روزهای تعطیل امکان عکاسی وجود دارد؟

در صورتی که کنسلی عکاسی بارداری و یا نوزاد در طول هفته با توجه به محدودیت زمانی این دو عکاسی صورت نگیرد، امکان عکاسی در روزه های پنج شنبه و جمعه با رزرو قبلی امکان پذیر میباشد. در زورهای تعطیلی میان هفته نیز با رزرو قلبی امکان پذیر میباشد.

 

7 - برای عکاسی کودک آیا لباس در آتلیه موجود میباشد؟

با توجه به متفاوت بودن سایز کودکان عزیز و همچنین جلوگیری از تکراری شدن تمامی عکسهای گرفته شده در استودیو النا ، تهیه لباس خارج از حالت حرفه ایی میباشد ولی بصورت موردی مانند کلاه و اقلام خاص موجود میباشد

 

8 - برای عکاسی بارداری شما لباس دارین؟

از آنجایی که سایز خانمهای باردار متفاوت میباشد، این امر کمی پیچیده میباشد ولی تیم اجرایی استودیو النا با شناخت کامل بر مفهوم عکاسی بارداری اقدام به طراحی لباس با توجه به دکورهای در نظر گرفته شده خواهد کرد

 

9 - برای عکاسی نوزاد لباس لازم هست؟

با توجه به ماهیت کاملا مفهومی این قسمت از سریال عکاسی، بیشتر عکسها بدون لباس و با در نظر کرفتن فرمهای خاص نوزاد ثبت خواهد شد. ولی آتلیه نیز لباسهای مناسب را در کنار دیگر ملزومات عکاسی نوزاد در نظر خواهد گرفت.

 

10 - منظور از بهترین زمان عکاسی چیست؟

هر قسمت از سریال عکاسی شرایط خاص خود را دارد و توضیحات لازم در بخش مربوطه موجود میباشد ولی بطور کلی عنوان بهترین زمان عکاسی، ایجاد محدودیت نمیباشد بلکه در نظر گرفتن اصول حرفه ایی عکاسی در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین فشار به کودکان عزیز و نبود استرس برای خانواده های محترم میباشد. اجبار و متوصل شدن به وعده های پوچ به کودکان جهت ثبت عکس، امری غیر متعارف و دور از اخلاق میباشد.

 

11 - عکاس آتلیه ی النا خانم هست یا آقا؟

کلیه مراحل عکاسی بارداری با تیم کاملا حرفه ایی خانم و آقا میباشد. ولی عکاس کودک و نوزاد آتلیه بطور کلی آقا میباشد. در صورت درخواست شما عزیزان این امر کاملا متغیر میباشد.

 

12 - امکان ارائه فایل اصلی عکس موجود است؟ چرا؟

خیر _ شاید اولین نکته ای که به ذهن هر عزیزی خطور کند این مسئله باشد که برای مثال من که مبلغ ۵۰۰ هزار تومان برای عکسهای خود پرداخت کردم پس آتلیه موظف میباشد کلیه فایلهای عکاسی را به من تحویل دهد لازم به ذکر است هزینه های در نظر گرفته شده برای هر عکس چاپ شده شامل: هزینه های جاری عکاسی کودک، هزینه ی چاپ عکس و کنترل کیفیت آن و غیره میباشد. در صورتی که یک آتلیه هزینه های دیگری مانند هزینه های تجهیزات آتلیه و استهلاک آن، محیط آتلیه، حقوق پرسنل، کسب علم روز عکاسی و… نیز دارد. پس درخواست فایل اصلی عکس، بدون پرداخت هزنه ی فایل، کم لطفی بزرگی در حق جامعه ی عکاسی میباشد.   

 

13 - با توجه به اینکه شما ورودیه ندارید پس چرا در زمان رزرو وقت باید مبلغی واریز شود؟

تا بتوانیم با قطعی شدن وقت عکاسی هریک از خانواده های محترم، برنامه ریزیهای هر عکاسی را داشته باشیم و ملزومات آن را تدارک دیده باشیم. همچنین زمان عکاسی هر عزیز به بزرگوار دیگری واگذار نشود. 

 

14 - چه دکور هایی در آتلیه شما وجود دارد؟

استودیو النا، عکاسی خود را بر پایه ی عکاسی مفهومی و اصطلاحاٌ رئال انجام میدهد و الویت خود را در نمایان شدن جذابیت های خاص کودکان بنا نموده است. در هر عکاسی ما طراحی دکورهای منحصر به فرد و بداهه ایی را برای کوچولوهای دوست داشتنی انجام میدهیم

 

15 - امکان تغییر رنگ لباس و یا بک گراند پس از عکاسی(در ادیت) وجود دارد؟

با توجه به خارج شدن عکس از حالت واقعی و حرفه ای این امکان وجود نخواهد داشت. ولی تمام تلاش ما ثبت تصاویر با در نظر گرفتن اصول هنری میباشد تا نیازی به تغیرات اینچنینی در ادیت نباشد.

 

16 - چندروز زودتر باید رزرو عکاسی صورت بگیرد؟

بین ۵ تا ۷ روز زودتر از زمان عکاسی رزرو وقت صورت گیرد بهتر است

 

17 - پس از کنسلی کامل عکاسی مبلغ پیش پرداخت برگشت پذیر است؟

از آنجایی که تدارکات لازم و هزینه های ابتدایی برای زمان عکاسی شما در نظر گرفته شده و همچنین زمان شما به عزیز دیگری واگذار نگردیده است، در صورتی که نتوانیم کودک دیگری را جایگذین نماییم، این امکان علی رغم میل باطنی ما مقدور نمیباشد.

 

18 - منظور از طراحی لباس در زمان عکاسی بارداری چیست؟

فرم دهی با پارچه های متناسب برای عکاسی بارداری هر خانم با توجه به استایل و تناسب اندامی خاص هر مادر که با ترکیب حرکاتی هنری باعث ثبت عکسهایی خاطره انگیز خواهد شد.

 

19 - منظور از کیک اسمش در عکاسی تولد چیست؟

در عکاسی تولد کودکان، بازی و تخریب کیک توسط کودکان عزیز را اصطلاحاٌ کیک اسمش می نامند که جذابیت های خاص خود را دارد.

 

20 - امکان عکاسی در منزل برای شما مقدور است؟

تیم حرفه ایی عکاسی النا در تلاش است در آینده ایی نه چندان دور با در نظر گرفتن شرایط خانواده های عزیز و همچنین همراهی عزیزانی که به دلایل مختلف امکان حضور در آتلیه را ندارند به این مهم دست پیدا کند ولی بدون شک محیط و تجهیزات آتلیه بزرگترین دلیل متمایز بودن عکس ها خواهد بود.

 

21 - در زمان عکاسی، چه تعداد همراه لازم میباشد؟

بعضی از خانوده های عزیز در زمان عکاسی، حضور یکی دیگر از اعضای خانواده را موثر در سرعت بخشیدن به عکاسی و همچنین آرامش خود میدانند. لازم به ذکر است خلوت بودن محیط آتلیه نیز در پیشبرد امور، امری ضروری میباشد. 

 

22 - شما عکاسی خانوادگی انجام میدهید؟

بله ولی اگر همزمان با عکاسی کودک قصد عکاسی خانوادگی با اعضا دیگر خانواده را دارین حتما از قبل اعلام بفرمایید تا زمانبندی مورد نظر انجام شود.

 

23 - چه چیزهای دیگری بهتر است با خود به جلسه عکاسی ببرید ؟

بردن برخی چیزها به جلسه ی عکاسی خوب است. یک دست لباس اضافی برای خودتان. اگر شما قرار است در عکس‌های باشید که نوزاد برهنه را نگاه می دارید. چون ممکن است از آن استفاده کنید. پوشک‌ها و دستمال مرطوب‌های اضافی، فرمول‌ها یا شیشه شیر‌های اضافی، چناچه از سینه به نوزاد شیر نمیدهید و هر پتوی خاص یا اسباب بازی که میخواهید در عکس قرار دهید را با خود به آتلیه ببرید.

 

24 - بدترین کاری که والدین در طول یک جلسه عکاسی می توانند انجام دهند ؟

بدترین چیزی که والدین می توانند انجام دهند، عصبانیت است. اگر کودک شما گریه کند، باید به عکاس او اعتماد کنید تا بتواند او را آرام کند. چرخاندن کودک به طور مداوم یا جلو عقب بردن کودک می تواند نوزاد را بیشتر ناآرام کند. من میدانم که عصبانی شدن یک چیز معمول است خصوصا اگر بار اولتان است. اما بهترین چیزی که والدین می توانند انجام دهند این است که بنشینند و در اون دو ساعت ایمیل خود را چک کنند، به موسیقی گوش بدهند و از ژست های عکاسی لذت ببرند.

 بنا براین به طور خلاصه، من به شما پیشنهاد میکنم زمان تان را به عنوان یک عکاس نوزاد تنظیم کنید. برای آموزش صحیح تحقیق کنید و این را در نظر بگیرید که در این کار شما چیزی را بدست میاورید که به خاطرش هزینه کرده اید.

25 - چه طور با مشکل ادرار و مدفوع نوزاد در حین جلسه عکاسی روبه رو شویم؟

عکاسان نوزاد بسیار زیاد توسط نوزاد کثیف می شوند، به همین دلیل است که همه چیز قابل شست و شو است و این مشکل بزرگی نیست. شما باید به عکاسی ادامه بدهید و بعد از اتمام جلسه ی عکاسی آن را بشویید. والدین نیز باید برای این مساله آماده باشند. اگر والدین می خواهند در عکس باشند، پیشنهاد می‌کنم لباس مورد علاقه یا گران قیمت خود را نپوشند.”

 

26 - کودک ما احساس غریبی داره ، راه حل آتلیه چیه ؟

ما محیط آتلیه رو طوری طراحی کردیم که بچه ها احساس آرامش میکنن ، نحوه برخورد پرسنل از لحظه ورود شما به آتلیه ، بهشون آموزش داده شده تا بیشتر به حس خودمونی شدن کودک کمک کنه و نهایتا هم در استودیو ، محیط شادی که عکاس و دستیارش ایجاد میکنن باعث بوجود اومدن یه رابطه خوب بین کودک و ما میشه و باعث میشه که دفعه بعد خوشخال بشه از اینکه داره به آتلیه میره.

 

27 - آیا امکان داره عکسهای بارداری توسط خانم عکاسی و روتوش بشه؟

کادر هنری آتلیه النا همه از خانم های هنرمند تشکیل شده و شما با خیال راحت میتونید عکس های زیبای این دوران بیادمونی رو تا ابد موندگار کنید.

 

28 - از کجا مطمئن باشیم که عکاسی نوزادی آسیبی به نوزاد نمیرسونه؟

عکاسی نوزادی تو آتلیه سویل استودیو با نور طبیعی انجام میشه و در صورت لزوم برای نورپردازی از لامپهای طبیعی با تکنولوژی اس ام دی که جدیدترین تکنولوژی نورپردازی منزل هم هست ، استفاده میشه ، که هیچ آسیبی رو متوجه نوزاد عزیزمون نکنه.

 

29 - چرا تخفیف زیاد یا هدیه های ویژه نمیدید؟

این تکنیک رو آتلیه های جدید یا گرون فروش ازش استفاده میکنن . ما به کار خودمون ایمان داریم و قیمت ها رو منصفانه گذاشتیم تا شما هرچی و هرچقدر که دوست دارید از عکسهای دلخواهتون سفارش بدید. در حقیقت پول تخفیف رو چند برابر بیشتر از خود شما میگیرن یا تو کیفیت قسمت های مختلف کم میزارن و معمولا هدیه رو اون چیزی که خودشون دلشون میخواد میدن.

 

کـــرج ،عظیمیه ، بین میدان مهــــران و اسبی ، نبش نیک نژادی شمالی ، مجتمـــع تجــــاری اداری نیکـــان
تلفن: 5-2568314-0263       همراه: 5-2568314-0920

بالا